Házená Sokol Kobylisy II

Naše týmy 20/21

minižákyně a přípravka + Lucka Janečková a Monika Procházková

mladší žákyně + Monika Jurčíková

starší žákyně + Ludmila Žídková, Jitka Mertová, Martin Studecký

mladší dorostenky + Jan Špaček, Tomáš Juřica

starší dorostenky + Jitka Janečková

ženy + Jitka Janečková

výbor TJ - Michaela Horská, Jitka Mertová, Jitka Janečková, Monika Jurčíková, Martin Vít, Kateřina Francová, Eva Štěpánková

Český pohár 20/21

Tato soutěž ženského družstva již byla z epidemiologických důvodů ukončena, nicméně našim ženám se dařilo na výbornou, když v prním kole porazily Sokol Vršovice 29:28 a ve druhém kole si poradily s Tatranem Střešovice 25:21.

 

Kdo si hraje, nezlobí 4.9.

Hned na úvod školního roku jsme se zúčastnili náborové akce pořádanou MČ Praha 8 na hřišti ZŠ Glowackého. Naše minižákyně zde sehrály exhibiční utkání :).

Vršovice cup 4.-6. 9. 

První zářijový víkend se družstva mladších a starších žákyň zúčastnila pražského turnaje Vršovice cup, kde obě obsadila krásná čtvrtá místa.

Turnaj žen v Jindřichově Hradci 29.-30.8.

18 kobyliských žen absolvovalo tradiční dvoudenní turnaj Novadomus cup v Jindřichově Hradci, kde obsadily celkově čtvrté místo. Přípravný turnaj splnil očekávání - zahrály si všechny se všemi.

 

Soustředění v Sušici 16.-23. 8.

Letošního soustředění se zúčastnilo 13 minižákyň, 14 mladších žákyň, 18 starších žákyň, 23 dorostenek, 13 žen a 7 trenérů. Kromě házenkářské herní přípravy jsme si užily inline bruslení, vodácký sjezd Otavy, regeneraci v bazénu, atletickou přípravu na ovále, krosový výběh na Svatobor, beach házenou i volejbal, posilování v přírodě a mnoho dalších aktivit.

Prague open Beach handball - 8.-9. 8 2020

K létu patří pláž, a tak se ještě před začátkem letní přípravy zúčastnily naše mladší a starší žákyně a mladší a starší dorostenky turnaje v plážové házené v Praze.