ženy A + František Štika

ženy B + Jan Illich

výbor TJ - Michaela Horská, Jitka Mertová, Jitka Janečková, Monika Jurčíková, Martin Vít, Kateřina Francová, Eva Štěpánková, Jiří Melka

Umístění v soutěžích ČSH 2019/2020

Konec tohoto ročníku celostátních soutěží byl bohužel poznamenán předčasným ukončením v důsledku 1. vlny pandemie Covid-19.

ženy A (1. liga) - 9. místo

ženy B (2.liga- západ) - 11. místo

starší dorostenky (1. liga) - 10.místo (Petra Janečková se 151 brankami nejlepší střelkyně soutěže)

mladší dorostenky (1. liga) - 12. místo

žákovská liga - 21. místo

Kobylisy cup - mladší a starší žákyně, 20.-21.6.2020

Tento oblíbený turnaj původně plánovaný na květen se nám podařilo přesunout alespoň na červen, aby se tak naše žákyně mohly rozloučit s letošní sezónou. Mladším žákyním se podařilo v tomto turnaji zvítězit a žákyně starší obsadily také krásné třetí místo.

Republikové přebory minižactva - 6.6.

Na začátku června jsme pozvali nejmladší sokolská družstva z celé republiky na sokolské přebory. Pod dohledem televizních kamer se odehrál skvěle obsazený turnaj v obou kategoriích.

Přerušení soutěží i trénování - březen - květen

1. vlna pandemie zapříčinila ukončení veškerých soutěží a zákaz trénování.

Přípravný turnaj - starší dorostenky - Velké Meziříčí, 2.2.

Starší dorostenky potvrdily svou připravenost na druhou část sezóny druhým místem na jednodenním turnaji ve Velkém Meziříčí.

Zimní soustředění, mladší dorostenky, Chrudim 31.1.-2.2.

Přípravě na druhou část sezóny věnovaly prodloužený víkend naše mladší dorostenky, které vyrazily do Chrudimi.

Zimní soustředění - Klínovec - 26.1.-1.2.2020 (ti nejmladší)

Zimního soustředění plného her, soutěží i lyžování se jako obvykle zúčastnily zástupkyně těch nejmladších. Některé si odbyly své první krůčky na lyžích a jiné již zkušeně brázdily svahu místního skiareálu - toto soustředění je skutečně pro všechny!

Písek, mladší žákyně, 18.-19.1.

Nový rok zahájily mladší zákyně ziskem 4. místa na turnaji v Písku.

Mikulášský turnaj, Most, mladší žákyně - 6.-8.12.2019

Mladší žákyně zakončily kalendářní rok tradičně v Mostě.

Tachovský dortík - mladší žákyně - 1.-3.11.2019

Naše mladší žákyně obsadily v Tachově 6. místo.

Kdo si hraje nezlobí - 9.9. 2019

Naše minižákyně propagovaly Sokol Kobylisy II na tradiční náborové akci konané Městskou částí Praha 8 na hřišti ZŠ Glowackého v Bohnicích.

Přípravný turnaj starších dorostenek - Velké Meziříčí - 8.9.2019

Společně s posilami z HC Háje se starší dorostenky zúčastnily přípravného turnaje ve Velkém Meziříčí, kde obsadily krásné první místo.

Vršovice handball cup 7.-8. 9.2019

Na tradičním pražském přípravném turnaji se starším i mladším žákyním dařilo. Mladší žákyně skončily sedmé a starší žákyně dokonce na krásném medailovém třetím místě.

Turnaj mladších dorostenek - Rödertal 24.8. 2019

Mladší dorostenky se ihned ze soustředění přesunuly na tradiční turnaj v německém Rödertalu, kde obsadily 4. místo.